Služby

Klid, pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny dělají z našeho salónu vyhledávanou oázu klidu již mnoho let. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra našich služeb. Při první návštěvě absolvujete stanovení diagnózy na základě vstupního kineziologického vyšetření. Poté Vám navrhneme nejvhodnější terapii.


Fyzioterapie

Trpíte bolestmi zad? Pak využijte našich služeb fyzioterapie. Fyzioterapie je léčba využívající přirozených přírodních podnětů k zachování či obnově zdraví. Základním cílem fyzioterapie je tedy léčba funkčních poruch pohybového aparátu, mezi něž řadíme např. blokády kloubů, svalové spasmy a další, s využitím anatomických a fyziologických poznatků o pohybovém aparátu.

Lymfatické masáže

Nabízíme Vám dále masáže sportovní, reflexní, vazivové, lymfo-drenáž. Pro veškeré informace o dalších druzích masáží nás neváhejte kontaktovat.

 

 

 

Masáže

  • Čínská tlaková masáž Čínská tlaková masáž

    Další z oblíbených a kvalitních masáží je Čínská tlaková masáž, kde se využívá jak masáží tak stlačování akupresurních bodů a akupunkturních drah.

  • Rekondiční a regenerační masáž Rekondiční a regenerační masáž

    Základní a nejužívanějsí z masáží svalů, okolí kloubů, přínáší významné uvolnění organismu při masáži. Její nezkonalou výhodou je kvalita a hloubka prováděných masážních hmatů. 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek s termíny superviznich masáží:

Kontakt

Masáže od studentů
Pernerova 11
19800 Praha 8

+420775721010

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode